Bafra İmam Hatip Ortaokulunda 1.Yaş Günü Programı 11.06.2013

Bafra İmam Hatip Ortaokulu 1. Yaş gününü coşkulu bir şekilde kutladı. Kutlama programına, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uzunlar, Şube Müdürü M. Ali Katipoğlu, çok sayıda kurum amiri ve davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından okul müdürü İzzettin Şahin’in konuşmasıyla program başladı. Müdür İzzettin Şahin, ”Bafra İmam Hatip Ortaokulu olarak birinci yılımızda Türkiye genelinde yapılan deneme sınavlarında ilk 100’e giren 37 öğrencimiz, il birinciliğimiz, ilçe birinciliğimiz, güreşte il birinciliğimiz, resim yarışmasında ilçe birinciliğimiz mevcuttur. Kısa zamanda gerçekleşen başarılar gelecek yıl daha gayretle çalışmamız için bize kuvvet verecektir.” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise konuşmasında, ”Kısa zamanda gerçekleşen başarıların olduğunu öğrenmek bize mutluluk verdi. Başta okul müdürü İzzettin Şahin’e ve tüm öğretmen ve personele teşekkür ediyorum .” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uzunlar da, okulun 1. yaş günü nedeni ile bu programı hazırlayan tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Program Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve koro öğrencilerinin ingilizce söylediği şarkılarla devam etti. Daha sonra okul 1.si Şevval Uçar’a Tablet Bilgisayar, 1. ve 3.olan öğrencilere Kol saati hediye edildi. Program ikramların ardından sona erdi.Copyright © 2012 Bafra TV. Bütün Hakları Gizlidir.